Strefa wiedzy

STREFA WIEDZY MEDI-SEPT to miejsce, w którym pozyskasz wiedzę i materiały pomocnicze z zakresu dezynfekcji oraz czystości. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.  Podpowiemy, jak stosować środki do dezynfekcji w gabinecie lekarskim czy stomatologicznym, jak stosować dezynfekcję w salonie kosmetycznym i fryzjerskim i wiele innych cennych porad dotyczących dezynfekcji. Pokażemy jak chronić siebie, personel i pacjentów. Natomiast w dziale CZYSTOŚĆ znajdziesz informacje i artykuły:  jak utrzymać najwyższy poziom higieny i czystości w twoim domu, biurach, instytucjach publicznych, jednostkach prywatnych, szpitalach, przychodniach, szkołach itp.

Akademia Medi-Sept to nowy cykl przewidziany dla naszych partnerów biznesowych w którym przeprowadzamy profesjonalne szkolenia. Tematami szkoleń są zarówno nasze produkty i ich zastosowanie oraz szkolenia z umiejętności miękkich.

By uatrakcyjnić naszą ofertę, oddajemy do państwa dyspozycji nasze gazetki promocyjne, w których znajdziecie najważniejsze informacje o produktach, ich zastosowaniu oraz ceny katalogowe.

strefa wiedzy, dezynfekcja, czystość, materiały pomocnicze