MediSept na świecie

Produkty MEDI-Line, MEDICLEAN i Steri-Line obecne są w wielu krajach Europy. Posiadamy partnerów handlowych w takich krajach jak:

Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Litwa, Łotwa, Rumunia czy Węgry.

Poza rynkiem Europejskim, nasze produkty docierają do tak egzotycznych krajów jak Pakistan czy Gruzja. Nasi partnerzy mogą liczyć na nasze wsparcie zarówno w postaci materiałów marketingowych, szkoleń produktowych oraz z zakresu profesjonalnego doradztwa.

Obecnie trwają rozmowy z dystrybutorami z kolejnych krajów z Europy, Azji, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. W niedługim czasie będziemy więc obecni na wszystkich najważniejszych dla nas rynkach.

Nasze produkty promujemy ponadto na największych targach branżowych na świecie. Jesteśmy zarówno na targach medycznych Medica w Dusseldorfie jak i na Arab Health w Dubaju. Mamy swoje stoisko na najważniejszej imprezie rynku dentystycznego - IDS w Kolonii. Nie pomijamy także rynku czystościowego w związku z czym wystawiamy się na największych imprezach branży czyli ISSA/INTERCLEAN w Amsterdamie oraz w Warszawie.

MS w Europie

Skontaktuj się z naszym działem eksportu: export@medisept.pl

 

Wykwalifikowana kadra specjalistów posługująca się kilkoma językami, chętnie przedstawi ofertę współpracy, pomoże w rozwinięciu zagranicznej współpracy, wesprze merytorycznie i marketingowo.