O nas

Sprawdzone formuły, nowoczesne technologie i 21-letnie doświadczenie – to właśnie Medi-Sept Sp. z o.o. Jesteśmy jednym z największych producentów kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny i jedynym polskim producentem środków do dezynfekcji, a także profesjonalnych środków czystości oraz opakowań do sterylizacji. Dostarczamy najwyższej jakości preparaty do utrzymania higieny,  preparaty do dezynfekcji, których od lat używają placówki służby zdrowia, szpitale, przychodnie i firmy sprzątające.

Stworzyliśmy trzy marki produktów:

MEDI-line – preparaty do dezynfekcji powierzchni, narzędzi i rąk,

MEDICLEAN – środki czystości i sprzęt do sprzątania,

STERI-line – rękawy i torebki do sterylizacji

MEDI SEPTFOT JACEK BABICZ
MEDI SEPT

FOT JACEK BABICZ

Dzięki naszym rozwiązaniom możliwa jest skuteczna walka z zabrudzeniami, bakteriami, drożdżami i wirusami, dokładne czyszczenie narzędzi używanych w medycynie oraz codzienne utrzymanie czystości i higieny. Projektowanie, produkcja i dystrybucja odbywają się zgodnie z europejskimi normami, a nasze prace są regularnie kontrolowane dzięki audytom wewnętrznym i zewnętrznym. Pozwala to na zachowanie najwyższych standardów produkcji, czego efektem są skuteczne środki dezynfekcyjne. Ostatnie lata działalności firmy cechuje szczególnie dynamiczny rozwój oferty produktowej. W 2011 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych. Uzyskaliśmy certyfikat ISO zgodnie z normą EN ISO 13485 w zakresie produkcji wyrobów dezynfekcyjnych przeznaczonych do inwazyjnych i nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Zaś pod koniec 2014 roku miało miejsce otwarcie najnowocześniejszej w branży linii produkcyjnej oraz uruchomienie innowacyjnego centrum badawczego w nowej fabryce, w lubelskiej strefie ekonomicznej.


MEDI-SEPT Spółka z o.o. jest członkiem Klastra Lubelska Medycyna - Klaster Usług Medycznych i Prozdrowotnych od 10 kwietnia 2015 r.
Klaster Lubelska Medycyna jest platformą współpracy w zakresie praktyki i nauk medycznych między uczelniami wyższymi, jednostkami naukowo-badawczymi, podmiotami leczniczymi, przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz jednostkami samorządu terytorialnego. Inicjatywę powołania klastra Lubelska Medycyna - Klaster Usług Medycznych i Prozdrowotnych podjęły Miasto Lublin i Uniwersytet Medyczny w Lublinie w styczniu 2014 roku.
MEDI-SEPT Sp. z o.o. stale i aktywnie współpracuje z Klastrem Lubelska Medycyna, podejmując jednocześnie inicjatywy mające na celu umacnianie i rozwój kooperacji przedsiębiorstw zrzeszonych w Klastrze.

Więcej o Medi-SEPT:

collagejl'jl;'

NASZE PRODUKTY TO:

NOWOCZESNOŚĆ !

 • formuły oparte na innowacyjnej technologii wykorzystującej efekt termodynamiki i synergii surfaktantów

 • efekt myjący na poziomie nano-miceli dający doskonałe właściwości myjące (potwierdzone w testach)

 • wykorzystanie substancji czynnych o wyższej skuteczności i niższej toksyczności

 • skondensowanie koncentratu optymalnie dostosowane do bezpieczeństwa użytkownika

 • enzym – proteaza odpowiada za właściwości rozpuszczające zanieczyszczenia białkowe

SKUTECZNOŚĆ !

 • badania wg najnowszych wersji norm (z grudnia 2013 r.) – EN13727 i EN13624

 • testy na wirusach Polio i Adeno

 • testy na pełną prątkobójczość (M. avium i M. terrae)

 • testowane wg normy  wg EN13697 (faza 2.2)

 • laboratoryjne potwierdzenie skuteczności na MRSA

 • laboratoryjne potwierdzenie skuteczności na HIV, HBV, HCV, Ebola, grypa H5N1, H1N1