O nas

Jesteśmy polskim producentem kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny i dezynfekcji. Działamy na rynku od ponad 20 lat dostarczając rozwiązania dla sektora profesjonalnego, między innymi dla szpitalnictwa i przemysłu. Obecnie rozszerzyliśmy swoją działalność także na rynek detaliczny. Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania do utrzymania higieny –  preparaty do dezynfekcji, których od lat używają szpitale, przychodnie, firmy sprzątające, a od niedawna – także indywidualni konsumenci.

Nasze rozwiązania umożliwiają skuteczną walkę z mikroorganizmami chorobotwórczymi oraz codzienne utrzymanie czystości i higieny. Naczelnymi wartościami, którymi kierujemy się w naszej pracy, są zaangażowanie, odpowiedzialność, profesjonalizm, szacunek, konsekwencja w działaniu oraz wsparcie i dzielenie się wiedzą. To z nimi chcemy się utożsamiać i je promować.Ponieważ zależy nam na edukowaniu społeczeństwa w zakresie zdrowia i dbania o higienę, prowadzimy blog prawdziwadezynfekcja.pl oraz fanpage na Facebooku pod tą samą nazwą.

Chcemy, aby nasza marka była jak najbardziej rozpoznawalna, czytelna i kojarzyła się ze wszystkimi obszarami naszej działalności. Dlatego postanowiliśmy zainwestować w stworzenie i wypromowanie jednej, spójnej marki – marki Medisept. Jest ona uporządkowana, jednolita i nowoczesna. Wartości, z którymi się identyfikuje, to szacunek, siła, skuteczność, ochrona. Elementem jej budowania jest rebranding identyfikacji wizualnej produktów wszystkich naszych linii. Jest to długotrwały i pracochłonny proces, który może potrwać nawet do 12 miesięcy. Dzięki niemu wszystkie nasze produkty będą spójne z marką, która stanie się wyrazista dla naszych klientów.

Marki naszych produktów to:

MEDI-line – reparaty do dezynfekcji powierzchni, narzędzi i rąk,

MEDICLEAN – środki czystości i sprzęt do sprzątania,

STERI-line – rękawy i torebki do sterylizacji

Medisept Prawdziwa dezynfekcja – spraye do dezynfekcji na rynek konsumencki

MEDI SEPTFOT JACEK BABICZ
MEDI SEPT

FOT JACEK BABICZ

Wszystkie procesy powstawania naszych produktów – projektowanie, produkcja oraz dystrybucja odbywają się zgodnie z europejskimi normami, a nasze prace są regularnie kontrolowane dzięki audytom wewnętrznym i zewnętrznym. Dzięki temu gwarantujemy najwyższe standardy produkcji, czego efektem jest skuteczność naszych środków dezynfekcyjnych.

W 2011 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością dla wyrobów medycznych. Uzyskaliśmy certyfikat ISO zgodnie z normą EN ISO 13485 w zakresie produkcji wyrobów dezynfekcyjnych przeznaczonych do inwazyjnych i nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Zaś pod koniec 2014 roku otworzyliśmy najnowocześniejszą w branży linię produkcyjną oraz uruchomiliśmy innowacyjne centrum badawcze w nowej fabryce w lubelskiej strefie ekonomicznej. Stale i aktywnie współpracujemy z Klastrem Lubelska Medycyna – platformą współpracy w zakresie praktyki i nauk medycznych między uczelniami wyższymi, jednostkami naukowo-badawczymi, podmiotami leczniczymi, przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz jednostkami samorządu terytorialnego.

 

MEDI-SEPT Spółka z o.o. jest członkiem Klastra Lubelska Medycyna - Klaster Usług Medycznych i Prozdrowotnych od 10 kwietnia 2015 r.
Klaster Lubelska Medycyna jest platformą współpracy w zakresie praktyki i nauk medycznych między uczelniami wyższymi, jednostkami naukowo-badawczymi, podmiotami leczniczymi, przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz jednostkami samorządu terytorialnego. Inicjatywę powołania klastra Lubelska Medycyna - Klaster Usług Medycznych i Prozdrowotnych podjęły Miasto Lublin i Uniwersytet Medyczny w Lublinie w styczniu 2014 roku.
MEDI-SEPT Sp. z o.o. stale i aktywnie współpracuje z Klastrem Lubelska Medycyna, podejmując jednocześnie inicjatywy mające na celu umacnianie i rozwój kooperacji przedsiębiorstw zrzeszonych w Klastrze.

Więcej o Medi-SEPT:

collagejl'jl;'

NASZE PRODUKTY TO:

NOWOCZESNOŚĆ !

 • formuły oparte na innowacyjnej technologii wykorzystującej efekt termodynamiki i synergii surfaktantów

 • efekt myjący na poziomie nano-miceli dający doskonałe właściwości myjące (potwierdzone w testach)

 • wykorzystanie substancji czynnych o wyższej skuteczności i niższej toksyczności

 • skondensowanie koncentratu optymalnie dostosowane do bezpieczeństwa użytkownika

 • enzym – proteaza odpowiada za właściwości rozpuszczające zanieczyszczenia białkowe

SKUTECZNOŚĆ !

 • badania wg najnowszych wersji norm (z grudnia 2013 r.) – EN13727 i EN13624

 • testy na wirusach Polio i Adeno

 • testy na pełną prątkobójczość (M. avium i M. terrae)

 • testowane wg normy  wg EN13697 (faza 2.2)

 • laboratoryjne potwierdzenie skuteczności na MRSA

 • laboratoryjne potwierdzenie skuteczności na HIV, HBV, HCV, Ebola, grypa H5N1, H1N1