Role dla Ciebie

Human Resource Concept Working on Visual Screen

Zakładka ta ma za zadanie przedstawienie Ci organizacji naszej firmy. Zapoznaj się z opisem działów. Pomoże Ci to w lepszym zrozumieniu działalności Medi-Sept 

Regionalni Doradcy Handlowi

Zespół Regionalnych Doradców Handlowych działa mobilnie w terenie i jest skupiony na osiąganiu zakładanych celów sprzedaży poprzez wdrażanie strategii dystrybucji na podległym regionie. Dołączając do Zespołu Regionalnych Doradców Handlowych możesz realizować politykę producenta skupioną na budowaniu i zarządzaniu siecią dystrybucji. W codziennej współpracy możesz liczyć na wsparcie osób z Działu Sprzedaży i Działu Handlowego. Razem przy ścisłej współpracy i dobrej komunikacji możecie korzystać z synergii Waszych działań w myśl 1+1+1= co najmniej 6.

Dział sprzedaży

Do obowiązków tego Działu należy utrzymywanie nienagannych kontaktów z Partnerami Biznesowymi, realizowanie zamówień, monitorowanie rynku, wystawianie faktur, planowanie sprzedaży oraz osiąganie zaplanowanych targetów. Osoby z Działu Sprzedaży zajmują się obsługą bazy telemarketingowej oraz doradztwem i opieką nad klientami w przyporządkowanych rejonach. Zajmują się także budowaniem długotrwałych relacji z klientami.
 

Dział handlowy

Dział Handlowy odpowiada za obsługę Partnerów Biznesowych i relacje z nimi, a także stanowi w oczach klienta reprezentację całej firmy. Do codziennych zadań Działu należy przygotowywanie ofert, baz potencjalnych Partnerów, odpowiadanie na zapytania i proponowanie klientom nowych rozwiązań. Dział Handlowy to nieocenione wsparcie dla Handlowców oraz miejsce pracy nad przetargami publicznymi.

Dział marketingu

Celem działu marketingu jest wprowadzenie na rynek polski i zagraniczny oraz promowanie naszych marek: Mediclean, Medi-Line, Steri-line. Zespół specjalistów tworzy kampanie reklamowe, które inspirują do korzystania z naszych produktów, tym samym stoi również na straży wizerunku naszych marek produktowych. Zadaniem działu marketingu jest również kreowanie wizerunku i promocja nowo wprowadzonych produktów oraz komunikacji naszych działań na zewnątrz organizacji. Zespół marketingu podąża za najnowszymi trendami w dziedzinie marketingu oraz wprowadza nowe pomysły na rynek.
 
 

Dział personalny

Misją Działu HR w Medi-Sept jest stworzenie strategicznego potencjału kapitału ludzkiego poprzez zagwarantowanie organizacji wykwalifikowanych, zaangażowanych, lojalnych i wysoko zmotywowanych Pracowników, w pełni identyfikujących się z naszą firmą. Pracownikom natomiast zapewnienie stabilnego, bezpiecznego, sprawiedliwego a także przyjaznego, sprzyjającego kreatywności i innowacyjności środowiska pracy nastawionego na rozwój ich kompetencji i postawy probiznesowej. Dział Personalny prowadzi również Akademię Medi-Septu skierowaną do Partnerów Biznesowych. Akademia zakłada cykl szkoleń z zakresu umiejetności miękkich, twardych jak i szkolenia produktowe.

Dział transportu

Obowiązki tego działu to w głównej mierze nadzór nad planowanymi trasami, współpraca z firmami transportowymi oraz realizacja zleceń spedycyjno-logistycznych. Dział Transportu to również obsługa reklamacji oraz archiwizacja dokumentacji transportowej. Od tego działu zależą nasze dostawy.

Dział księgowości

To nie tylko stosy faktur i długie słupki cyfr, ale także kontrola formalna i rachunkowa dokumentów. Dział Księgowości stoi na straży majątku firmy i zarządza mieniem Spółki. Osoby z Działu zajmują się również obsługą programów bankowych oraz szeroko pojętym obrotem kasowym.
 

Laboratorium, dział produkcji

To tutaj powstają nasze produkty. Dział laboratorium reagując na potrzeby naszych Klientów tworzy nowe receptury, ciągle czuwa nad udoskonalaniem receptur, szuka innowacyjnych rozwiązań. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, z których korzystamy w naszych procesach produkcyjnych oraz wysoki stopień automatyzacji i informatyzacji całego procesu produkcji - zapewniają uzyskanie najwyższej i stałej jakości produkowanych przez nas produktów.

Dział zakupów

Osoby z Działu Zakupów monitorują stany magazynowe oraz zapasy produktów, dbają o odpowiednią realizację zamówień oraz jakość i terminowość dostaw. Samodzielnie prowadzą międzynarodowe negocjacje podczas zakupu surowców, by zoptymalizować procesy i koszty związane z zakupami. To do Działu Zakupów należy wzmacnianie efektywnej współpracy z naszymi partnerami oraz troska o to, by wszelkie nasze działania były zgodne z ideą zrównoważonego rozwoju.
 
 

Dział windykacji

Osoby z Działu Windykacji zajmują się pełnym procesem windykacyjnym: rozmowy telefoniczne, pisma windykacyjne, obsługa korespondencji, archiwizacja dokumentów, a także współpraca z Działem Handlowym oraz Sprzedaży.
 

Dział eksportu

Celem Zespołu Działu Exportu jest rozwój sprzedaży zagranicznej. Nasi Specjaliści ds. exportu reprezentują naszą firmę w kontaktach biznesowych z kontrahentami zagranicznymi. Uczestniczą w targach organizowanych na całym świecie i dużo podróżują po świecie celem promocji naszych polskich marek.

Dział It

Dział IT zajmuje się infrastrukturą informatyczną i zapewnia bieżące wsparcie dla wszystkich użytkowników. Dba o utrzymywanie systemów lokalnych oraz czuwa nad prawidłowym działaniem aplikacji biznesowych, które wykorzystywane są w firmie. Zespół IT odpowiada za utrzymanie naszych stron internetowych oraz portali społecznościowych, a także dba o wizerunek firmy w internecie. To również kopalnia wiedzy i pomocy informatycznej dla każdego pracownika firmy.

Dział magazynu

Zespół Pracowników magazynu czuwa nad terminowym przygotowaniem towarów do wysyłki dla naszych Partnerów Biznesowych. Dział ten odpowiada również za utrzymanie stanów magazynowych. Na Nich, jak i na pozostałą część Zespołu Medi-Sept – zawsze można liczyć!